شب از نیمه گذشته و من همچنان بیدارم، برای بیدار ماندن بهانه جور میکنم: کاری قبول کردم و باید انجامش بدم هرچند دیروقت باشه. کاملا مشخصه که خودم رو گول میزنم. هنوز تا بیستمِ ماه چند روزی باقی است یعنی من وقت کافی دارم و مهمتر از این دوساعت است دور خودم میچرخم و هرکاری انجام میدهم جز کاری که دلیلِ بهانه طور بیداری ام هست. دلم برای نوشتن تنگ شده، دلم برای شما تنگ شده، مرداد نودویک دنیای وبلاگ رو به من شناساند، گاه آروم و گاه پرتلاطم بودم، گاه شاد و گاه غم زده و گاه خنثی و بی حس، در مبهم های زندگی، بدیهی ها و حتی سخت ترین لحظه های زندگی اینجا تکیه گاه امن من بوده. باهیجان نوشتم، با چشم گریان نوشتم، با دست لرزان از شدت خوشحالی نوشتم، تک تک این کلمه ها که گره خوررده به اعماق احساسم مقدس هستند. با لبی خندان برام نوشتین، با دلی ناآرام برام نوشتین، با عصبانیت برام نوشتین، تک تک این کلمه ها که گره خورده به اعماق احساستان مقدس هستند. 

میشه همراهی کنید تولد هفت سال و چندماه و چندروزگیِ بلاگر شدنم رو جشن بگیریم؟! 

ما با هم معنی میشیم

م مثل "من" در آینده

قصه تلخ سراب...

گاه ,نوشتین، ,برام ,ها ,رو ,تک ,و گاه ,برام نوشتین، ,کلمه ها ,مقدس هستند ,تنگ شده،

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود سرا دانلود پاورپوینت در مورد ورزش والیبال ریاضی ششم| حل تمرین (کامل و رایگان) | نمونه سوالات ریاضی ششم با جواب | جزوه classboard absharotb دانلود خلاصه کتاب حقوق مالکیت فکری میرحسینی برترین مرجع خبری تکنولوژی و موبایل های هوشمند رزیدانلود مـــــرکز اطلاع رســــــانی مطالب به درد بخور دانلود کده